Marina Vjollca i rikthehet punësMarina Vjollca ka lënë pas pushimet e nxehta në Mladive së bashku më partnerin e saj Getoar Selimi, për t’iu kthyer punës së saj në emisionin Procesi Sportiv.

Pas puntatës së javës së kaluar ku Edi Manushi e drejtoi emisionin vetëm dhe tha se Marina kishte marrë “leje të zgjatur”, tashmë moderatorja seksi ka mbyllur lejen dhe i është kthyer punës së saj.

Marina Vjollca i rikthehet punës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here