Moderatorja sexy Marina Vjollca ka filluar ditët e relaksit.

 Ajo ka ndarë momente nga vendi i pushimit dhe duket se pse po e shijon në maksimum. Ndër të tjera Marina ka publikuar një foto ku duket më mirë se kurrë më parë.

Bie në sy gjoksi i saj bombastik, i cili ekspozohet dhe më tepër nga reçipetat e plazhit.

Marina kohët e fundit u largua nga ekrani dhe arsyeja që u përfol ishte se ajo mund të ishte në pritje të ëmbël. Të gjitha zërat u kundërshtuan.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here