Vajza e Eli Farës, Marina, gjithnjë tregon linjat e saj atraktive.Me fillimin e verës edhe Marina ka treguar linjat e saj super joshëse.

Në bikini ngjyrë të gjelbër, ajo ka treguar linjat e saj dhe gjoksin bombastik.

Marina Fara asnjëherë nuk nguron të joshë, pavarësisht se nëna e saj është këngëtare. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here