Marina mundohet t’i vëjë në pah të pasmetPrezantuesja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca, ka një fytyrë tejet të ëmbël, kjo marrë parasysh ndërhyrjeve të shumta.

Së fundmi në Instagram ajo ka postuar një foto seksi, ku shihet se është me një fustan të kuq.

Por, ajo që na bie në sy, është beli dhe më konkretisht të pasmet e Vjollcës. Duket se Marina, është munduar t’i vë në pah ato më shumë, porse më shumë duket të ketë qenë e pamundur, shkruan OraInfo. /telegrafi/

 Marina mundohet t’i vëjë në pah të pasmet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here