Marina i hipën në qafë GetoaritDuket se prezantueses shqiptare Marina Vjollca nuk i nevojitet karrigia për të arritur gjërat në lartësi të mëdha të shtëpisë.Për këso lloj rastesh e shfrytëzon të dashurin e saj, Getoar Selimin, i njohur më mirë si Geti.

Një rast të tillë ishte edhe ai i ditës së djeshme, kur prezantuesja shqiptare i kishte hipur në qafë Getit për të arritur diç në kuzhinë, transmeton Telegrafi.

Dhe këtë moment si duket nuk ka dashur ta humbiste motra e Marinës, Luana, e cila e ka fotografuar Getin duke e mbajtur në qafë të dashurën, ndërsa këtë imazh më pas e ka publikuar në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Geti dhe Marina pas shumë spekulimeve kanë filluar një romancë, e cila duket se po ju ec mbarë.

Marina i hipën në qafë Getoarit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here