Marina dhe Getoari në prag të dasmës?! Zbulohet organizatorja Marina Vjollca dhe Getoar Selimi duket se dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë në martesë.

Megjithëse ende nuk është konfirmuar nga çifti revista bordo ka zbuluar disa foto ku në tavolinë me to ndodhet dhe Alketa Vejsiu e cila është pronare e agjensisë së eventeve Class.

Biseda në tavolinë me siguri ka patur temën e dasmës së çifti të njohur, që mesa duket kanë zgjedhur Class për organizimin e ditës së tyre të madhe.

Do të jetë kjo vallë dasma e vitit?!

2

S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim ditën e shënuar të Getit dhe Marinës.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here