Pak kohë më parë u diskutua në rrjete sociale për një ndarje mes Getit dhe Marinës, por ka qenë vetë çifti, i cili përmes postimeve ka treguar se janë po aq të dashuruar sa ditën e parë.

Një fakt i tillë dëshmohet edhe përmes kësaj foto të publikuar nga Marina në Instagram ku ata shfaqen pranë njëri-tjetrit më të dashuruar se kurrë ndërkohë që janë me pushime së bashku. Plane dasme? Ende nuk dihen.4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here