Marina dhe Geti pozojnë bashkë,e pranojnë lidhjenNjë foto e bërë për producenten e Summer Fest në Top Channel, Ledia Liku, duket se është konfirmimi i madh se Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një çift.

Edhe pse kurrë nuk e mohuan, ata as edhe nuk e pohuan lidhjen e tyre.Hip hop ylli i Babastars u shfaq në Sarandë për të qenë pranë të dahsurës së tij në Summer Fest, teksa aty sigurisht se nuk munguan edhe të tjerë organizatorë.

Marina Vjollca shihet mjaft e lumtur përkrah “ma t’madhit n’ven” teksa ky është konfirmimi i madh se dyshja tash është në një lidhje, transmeton Telegrafi.

Më parë Marina Vjollca është zënë mat me Getin në Prishtinë nga Prive, emisioni që drejtohet nga ajo që besohet se është ish e dashura e Getoar Selimit, Liberta Spahiu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here