getiGeti dhe Marina shihet bashkë çdo ditë e më shumë, sidomos kohët e fundit.Luana Vjollca, motra e Marinës dhe këngëtarja e cila ka  bashkëpunuar me Getoar Selimin, ka postuar disa fotografi të Marinës dhe Getit.

Ata shihen bashkë duke darkuar në një restaurant luksoz, ndërsa Luana ka postuar këto fotografi në rrjetin social Snapchat, transmeton lajmi.net.

Megjithëse ata nuk shihen bashkë në një foto, shihet qartë se ata janë në të njëjtin vend dhe në të njëjtën kohë.

Marina dhe Geti darkojnë bashkë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here