Bukuroshja e ekranit të Top-Channel, Marina Vjollca vjen më në formë se kurrë. Ajo ka realizuar disa fotografi të reja, ku duket mjaft sensuale dhe seksi.

Bjondja simpatike i ka kushtuar dhe nje vemendje te vecante edhe veshjeve. Ajo eshte kombinuar me ngjyra te ndezura blu dhe jeshile, qe i shkojne pershtat bjondeve.

Kujdes te vecante ajo ka treguar kujdes te vecante dhe ndaj bizhuve, qe sic dihet i japin tjeter imazh veshjeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here