Marigona Dragusha ka realizuar foto të rejaBukuroshja kosovare, Marigona Dragusha, ka realizuar foto të reja për agjencinë e modës që ajo tani përfaqëson.

Përcjellësja e dytë e Miss Universe 2009 ka nënshkruar para disa muajsh kontratë me “Donald Trump Models” dhe pritet që së shpejti të këtë risi në karrierën e saj.

Fotot e fundit, Marigona i ka realizuar në studion e Fadil Berishës në New York.

17 KOMENTET

  1. shum qik e mir esht edhe ka stil te qart e du shum kiss e ka qao klm vetm vazhdo

  2. shum um pelqejn floket e marigones nuk dot dukej mir sikur ti kishte prer floket palidhje

  3. ,,shummmmmmmmm e mirrrrrrrrrrrr e ka meritu me perfarcu kosoven dhe e ka marr qmimin me merit shummmm te madhe hallall e bukur shum je veq vazhdo keshtu ,,

  4. ooohhhhh shum e mir jee kurr nuk kom pa qik ma te mir se tti zemerr te komm ndjehem krenare qe jom shqiptare.Marigona zemer veq vazhdo se ma e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeee.(L)

  5. marigona zemerr shum e mir jee ylll per mu kisha pas shum qef me te pa !!! TE DUA SHUMMMM..

  6. o marigona dragusha sme pelqen hiq tash shija e njerzve se le te munohet sa don se smunet me kan ma e mir se liberta spahiu edhe diellza bonjaku sory

  7. valla mu ne do foto po me pelqen e ne do jo veq e mir oooooooooooo po hajt po thom o shum e mir se u zgedh miss univers 3

  8. valla mu nuk pome pelqen hiq ka shum vajza ma te mira se kjo marigona aim sari

  9. valla shum e mir je e ke meritu me perfaqsu kosoven je shum e bukur aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  10. un po te thom se je e bukur e krejt veq se qato frizura kush po ti bon po ti bon maje koke hahahahahahhahah e bukur je veq vazhdo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here