Me ‘Precious’ dua te filloj nje karrire te vertete kinematografike. Besoj se ky film do te jete protagoniste per ‘Oscar’-in. E dua kinemane e pavaruar dhe enderroj nje rol me Woody Allen, aktorin tim te preferuar, ose Scorsese”.

Keshtu eshte shprehur Mariah Carey, kengetarja qe ka shitur numrin me te madh te disqeve ne historine e muzikes, ka pranuar te shemtohet per nje rol te vogel ne filmin e Lee Daniels, qe ka mahnitur kritiken ne Cannes.

Dhe ky film eshte prezantuar per here te pare ne edicionin e 14-te te “Kapri, Hollywood film fest”, ku kengetarja, tani aktore, ka marre nje “Capri Award” si aktorja me e mire jo protagoniste.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here