Mariah Carey shkelqen ne show-n e WinfreyNate magjike per Mariah Carey ne show-n e Oprah Winfrey. Mes kengeve dhe puthjeve, kengetarja amerikane ka treguar se po kalon nje moment te arte.

Ne skenen e spektaklit eshte ngjitur edhe bashkeshorti i Carey, Nick Cannon me te cilin eshte puthur ftohte, por shtysa e Winfrey ka bere qe kengetarja t’i  dhuroje nje puthje pasionante me pas. 11 vitet qe i ndajne nuk u ndien aspak gjate mbremjes, madje po funksionon e kunderta.

Mariah ka risjelle buzeqeshjen dhe trupin ne forme, padyshim edhe me ndihmen e bisturise.

“Jam mashkulli me fatlum ne bote. Ngrihem ne mengjes dhe ndihem i bekuar nga ajo qe kam marre”, u shpreh Cannon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here