Këngëtarja Mariah Carey që prej lindjes së fëmijëve të saj në prillin e kaluar ka qëndruar larg vëmendjes së paparacëve.

Dhe vetëm natën e kaluar ajo është shfaqur dhe ka prezantuar binjakët e saj. Mariah ka qenë e ftuar në “ABC”s 20/20” bashkë me bashkëshortin e saj Nick Cannon.

Edhe pse ajo nuk ka dashur që të tregojë fytyrat e dy fëmijëve Monroe dhe Moroccan, të cilët janë fotografuar vetëm nga prapa.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here