Këngëtarja Mariah Carey duket që është një person që i pëlqen sfidat. Kjo, pasi ajo mori pjesë në një eksperiencë të pazakontë në datën e 4 korrikut.

47 vjeçarja bashkë me të dashuri n e saj Bryan Tanaka, si dhe binjakët: Monroe dhe Moroccan, notuan me disa peshkaqenë miqësorë.

“Dita e peshkaqenëve, mos u bëni merak, ata janë miqësor”, shkruante Mariah në një fotografi të publikuar në Instagram. “Asnjëherë nuk mendova se do ta bëja këtë”, kishte shkruar i dashuri i saj. Tanaka.

Shark day with #dembabies … don't worry, they're gentle #NurseSharks 🦈🦈🦈

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here