Mariah Carey një suprizë për fansatKëngëtaria Mariah  Careyt ka nje suprize per te gjithe fansat e saj.Këngët të  incizuara bashkë me Timbaland dhe Jermaine Dupri nuk shfaqen në albumin e këngëtares “Memoirs of an Imperfect Angel”, pasi që ajo ka planifikuar diçka me special.

Të gjitha ato këngë nuk janë në album, mirëpo ne kemi planifikuar diçka të veçantë, që do ta nevrikoste producentin ekzekutiv të studios L.A. Reid po ta diskutoja tani këtë gjë.

Mirëpo, për fansat do të ketë më shumë se një këngë nga Timbaland dhe së paku një këngë nga J.D.”, ka thënë Mariah.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here