Mariah Carey i nxjerr të pasmetJemi mësuar edhe në të kaluarën që ta shohim Mariah Careyn të veshur në mënyrë ekspozuese.

Dhe 46-vjeçarja nuk e lë anash vënien në pah të formave të saja trupore. Ajo e ka bërë këtë gjatë një udhëtimi në Suedi, nga ku e ka postuar një fotografi në Instagram duke treguar të pasmet.

Diva e muzikës pop shfaqet vetëm me brekë dhe zbulon shumë nga figura e saj.

“Hej Suedi, jam e lumtur që kam ardhur prapë”, ka shkruar Mariah krahas fotografisë.

Mariah Carey i nxjerr të pasmet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here