Mariah Carey flet për dietën që mban, thotë se ha vetëm dy lloj ushqimeshKa shumë lloje të ndryshme të ushqimit në botë, të paktën 100 ose më shumë, por këngëtarja Mariah Carey thotë se i ha vetëm 2 prej tyre.

Por, cilat janë ato? Mendoni se ajo ushqehet me bajame dhe me çokollatë të errët? Jo, e keni gabim. Është shumë e veçantë dieta e Mariah Carey, transmeton koalb.com.
Në një intervistë për E! ajo zbuloi dietën e saj duke thënë ‘se gjithmonë ushqehet me salmon dhe kaper’. Ajo këto dy ushqime i konsumon çdo ditë.

“Kaq, nuk ha asgjë tjetër,” ka theksuar ajo.

Mund të tingëllojë e çuditshme, por të paktën kështu është shprehur ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here