R&B superylli, Mariah Carey, ka bashkuar forcat me R. Kellyn për një duet të ri të tyre.

Krijuesja e hitit “Fantasy” ka bërë të ditur në Twitter të enjtën se ajo është takuar me R.Kellyn dhe se tashmë kanë filluar xhirimet e klipit të ri.

“Unë dhe Kellis jemi në Chicago duke punuar në këngën e re. Ohh Zott, po tingëllon mrekullueshëm”, ka theksuar Carey.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here