Ylli i muzikës Mariah Carey po zgjeron angazhimet e saj, pasi ajo ka zbuluar se do të lansojë edhe një shampanjë të re.

Shampanja ‘Angel Champagne nga MC’ do të dalë në shitje më vonë gjatë këtij viti dhe do t’i bashkohet asaj të vitit 2006, ‘Mariah Zinfandel’.

Këngëtarja së fundi po shijon sukses edhe në karrierë filmike, pasi luajti rolin e një punëtoreje sociale në filmin “Precious”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here