Mariah Carey abuzon me photoshopMariah Carey e tepron me Photoshop, kjo mund të jetë akuza për ylli i popit.

Mariah Carey ka vendosur t’i gënjejë adhuruesit duke u shfaqur në kopertinën e diskut të saj të fundit me një fizik të dobët dhe tonik të cilin nuk e ka më (ose që nuk e ka patur kurrë) prej vitesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here