Maria Sharapova provokon nga shtrati i saj Shumë komentues e kanë pyetur nëse është krejtësisht lakuriqTenistja e njohur ruse, Maria Sharapova, di si t’ua nxisë imagjinatën adhuruesve të saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar fotografi nga shtrati i saj, ndërsa shumë e kanë pyetur nëse është krejtësisht lakuriq.

Adhuruesit e kanë mbushur me komplimente dhe falënderime Sharapovën.2 muaj më parë Publikohen foto super-seksi të Maria Sharapovas (FOTO) “Dua të puth çdo centimetër të trupit tënd”, “Shkëlqyese”, “Sikur të mundja t’ju njoh”, janë këto disa nga komentet.Sharapova, dikur kampione e tenisit në botë, së shpejti do të kthehet në terrenin e tenisit, pas skadimit të suspendimit për shkak të dopingut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here