Kënga e cila ishte folur javë më parë që do të vinte nga bukuroshja Ciljeta në edicionin e sivjetshëm të “Top Fest” ka ardhur, dhe ajo titullohet “Maria”.

Kujton pak a shumë stilin e viteve 60-70, apo edhe këngët e kënduar nga vetë këngëtarja “Jorgjica”.

Kënga është realizuar nga Flori Mumajesi ndërsa sapo është performuar në skenën e këtij festivali ditën e enjte të 19 prillit, dhe ka marrë pritjen më pozitive, ndërsa Ciljëta duket edhe në këtë formë shumë seksi me “Marinë” e saj.

Për ju që nuk e keni ndjekur ja ku mund ta shihni në këtë video.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here