Ajo është një nga emrat më të rëndësishëm të historisë botërore e njohur me epitetin “Zonja e hekurt”.

Margaret Thatcher është shfaqur ndër të rrallat herë në publik në kohët e fundit ndërsa ka preferuar të marrë rrezet e diellit të pranverës në një park të Londrës. 86 vjeçarja ish kryeministre e Britanisë së Madhe, e shoqëruar me mikeshat e saja ka ndjekur një ndeshje futbolli mes një grupi djemsh të rinj.

Ka rënë në sy fakti se Thatcher ishte në gjendje të mirë shpirtërore dhe fizike duke ndaluar në biseda të shkurtra me admiruesit që kalonin afër saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here