Videoja me e klikuar Shqiptare ne Internet eshte e Rovena Stefes me kengen Malli ka treguar se eshte artiste e vertete dhe qe ka thyer shume tabu me kete paraqitje te mrekullueshme te saj.

Teksa dikujt mund ti duket i egzagjeruar ky numer, ne ju themi se eshte mese e vertete,pasi per nje arsye apo tjeter,kjo kenge ka marre dhene dhe eshte shperndare ne rrjetet sociale spanjolle, arabe, turke e indiane.

Si qysh tek? Pyesni te zonjen, por hallall i qofte!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here