Malësori publikon këngën më të reKëngëtari i njohur shqiptar, Malësori, ka publikuar këngën e tij më të re.

“Pse” është kënga e krijuesit të hitit “Kthehuni” që është kompozuar dhe shkruar nga Ilir Berani.

Orkestrimi është realizuar nga Miti Geci, ndërsa videoklipi nga produksioni EMF Creative.

Videoklipi është realizuar në rajonin e Gollakut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here