Majlinda Zeka zbulon gjininë e bebes që po pret me MajkMajk po bëhet baba!

Ish-e dashura e reperit Majk ka dhënë një lajm mjaft të rëndësishëm me anë të një fotografie që ka postuar në rrjetin social Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi përmes së cilës konfirmon se ajo është shtatzënë e madje po pret një djalë, shkruan lajmi.net

Majlinda Zeka zbulon gjininë e bebes që po pret me Majk

Majlinda dhe Majk jo pak kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe është përfolur shumë për shtatzëni, por asnjëherë nuk është konfirmuar deri tani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here