Dita 1 qershori është një ditë shumë e veçantë për Majlinda Zekën.1 qershori i këtij viti është një datë më ndryshe për Majlinda Zekën, sepse këtë vit ajo me të vërtet i di vlerën kësaj date.

Majlinda ka pak ditë që është bërë nënë, e sigurisht që kjo është arsyeja se pse ajo sot po feston.

Ish e dashura e reperit Majk, ka publikuar një fotografi para pak minutash dhe ka uruar djalin e saj të vogël për festën e 1 qershorit.“Gëzuar 1 Qershorin e parë Roani im. Mami do të dhuron dashuri tërë jetën” ka qenë mbishkrimi që Majlinda i ka lënë fotos.

Gezuar 1 Qershorin e pare Roani im ❤️ Mami do te dhuron dashuri tere jeten !

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here