Majlinda publikon foton e parë shtatzënë dhe ka disa fjalë të rëndësishme për të thënëFemra e cila po e bën baba për herë të parë reperin Majk ka publikuar për herë të parë foto me bark të fryrë e dedikim.

Askush nuk ka me ditë dashurinë teme të fortë për ty. Pas të gjithave je i vetmi ti që e di se si rreh zemra ime brenda,, nuk po mund të pres të takoj ty princi im i vogel”, ishin fjalët e Majlindës, shruan lajmi.net

Ndryshe dyshja duket se në prag të lindjes së foshnjës janë ribashkuar.

majlinda

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here