8Disa ditë më parë ish e dashura e reperit të njohur Majk, Majlinda solli në jetë solli në jetë djalin e saj.

Majlinda djalin e saj kishte vendosur ta pagëzoj me emrin Roan.

E përveç gëzimit të Majlindës, edhe të afërmit e saj si duket janë të lumtur pasi në familjen e tyre u shtua edhe një anëtarë më shumë.

E një festë mirëseardhje për Roanin e vogël nuk ka munguar as në familjen e Majlindës.

Ajo është kthyer në shtëpi pas lindjes dhe familja e saj ka organizuar një pritje për ardhjen e djalit të saj, Roanit në shtëpi.

Nga kjo foto që ka siguruar Artistët Shqiptarë , aty shihet një torte ku shkruhet “Mirëserdhe Roan” dhe krah Majlindës është motra e saj dhe shoqet bashkë me vogëlushin.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here