Majlinda Kelmendi tregon bukurinë, thjeshtësinë dhe elegancënRrallëherë e shohin me flokë të rregulluar me kujdes e grim që tregon bukurinë, thjeshtësinë dhe elegancën e saj.

Majlinda Kelmendin jemi mësuar ta shohim vetëm në veshje sportive.

Por, mbrëmë në një mbrëmje gala të organizuar prej Lojërave Olimpike, pejania ka shkëlqyer me një fustan të kaltër, transmeton Telegrafi.

Fansat e kanë komplimentuar për dukjen dhe elegancën që ka treguar xhudistja kosovare.

Ndryshe, Majlinda mbrëmë u shpërblye me çmimin Breakthrough National Olympic Committee të Lojërave Olimpike. /Telegrafi/

xhudistjakelmendi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here