Majlinda Bregu, një femër me stil unikSapo përmendet emri i Majlinda Bregut, ndërmend të vijnë veshjet e shtrenjta, markat, stili i saj unik. Është trumbetuar shumë në lidhje me shpenzimet marramendëse, për çmimet e kripura që klasa politike ia mban xhepi.

Por ndryshe nga fotot e paparacit, këtë herë deputetja demokrate shfaqet në një stil elegant, ashtu sikundër karakterizohet dhe ajo.

Së fundi mediat rozë shkruan se ajo ka udhëtuar me valixhet plot drejt Prishtinës, për të realizuar një set fotografik me të mirënjohurin e fotografive të ‘fashion’-it, Avni Selmani.

Majlinda Bregu, një femër me stil unik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here