majlindaKa lënë pas situtën e tensionuar politike duke zgjedhur të argëtohet në koncertin e tre rocerëve të njohur shqiptarë.

Majlinda Bregu e shoqëruar nga vajza e saj Keida ka qenë një nga pjesëtaret e koncertit të mbajtur në Pallatin e Kongreseve. Performanca e tyre ka ndezur atmoferën.

“Kur i kerkova Ton Dedes bileta per koncertin 3 Musketieret me tha:

“M bohet qejfi qe me ket rremuje ku je, nuk harro me nigju muzike, po muzike tamom”

Faleminderit per mbylljen Rock te nje dite Rolling… Por e pata edhe nje deshire te brendshme, qe te kisha degjuar mbreme dhe ate kengen e rinise sone te deshiruar per Europen- Ne jemi emri i vete jetes/ Ne tek e sotmja te ardhmen kerkojme/ Ne atdheun tone si askush tjeter drejt Europes do ta cojme To be continued… Elton Deda”-ka shkruar deputetja Bregu në postimin e saj në Facebuk kushtur mbrëmjes rock që falën mbrëmë në Pallatin e Kongreseve ‘3 Muskëtierët’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here