Majku fotografohet në një lokal nate me femra lakuriq ( +18)Reperi Kastriot Rexha i njohur nga publiku me emrin Majk mesa duket ka vendosur ta nisë ndryshe vitin 2017. Ai është fotografuar në shoqërinë e disa femrave lakuriq në një pub.

Majk shihet i rrethuar nga disa femra të zhveshura, të cilat harbohen bashkë me të, ndërsa fotot janë përhapur ne portale dhe rrjetet sociale, raporton balkanweb duke publikuar dy foto të Indeks në Kosovë, transmeton indeksonline.

Këngëtari është prej disa kohësh në tregun muzikor dhe audienca e ka vlerësuar jo vetëm për zërin e veçantë por edhe për pamjen e tij.

1

Kohët e fundit u përfol për një marrëdhënie intime me një vajzë të quajtur Majlinda dhe për shtatzëninë e saj, por duket se Majk jo vetëm që e ka harruar Majlindën, por edhe e ka zëvendësuar lehtësisht atë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here