Majkin nuk e keni parë asnjëherë kështuMajk është kthyer në një nga emrat më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar.

Ai gjatë këtij viti ka qenë shumë aktiv duke lansuar disa projekte muzikore që kanë siguruar vulën e suksesit.

Edhe tash kur jemi në prag të 2017’tës, koncertet e tij po vazhdojnë. Mbrëmë ishte në Bujanoc nga edhe postoj foto dhe video në një atmosferë të zjarrtë.

Në njërën prej tyre fotove shihet reperi i njohur me plis në kokë, sëbashku me DJ e tij, por kjo fotografi ka një veçanti. Majki shihet me plis, madje i jep vetes edhe një emër tjetër/

Majkin nuk e keni parë asnjëherë kështu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here