Majki vjen me videoklipin e ri “Kcen” Reperi i njohur Majk sapo ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri “Kcen”, një projekt ky i cili ishte paralajmëruar më herët dhe ka kohë që pritej nga fansat.

Muzika është punuar nga Duja dhe STR8 Fiya.

Videoklipi është realizuar me përkushtim maksimal nga Entermedia, e ndërsa e sjellë Majkin më ndryshe, pasi për herë të parë reperi vjen me koreografi.

Vlen të përmendet se ai ka qenë një nga reperët më të kërkuar gjatë sezonës verore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here