Vjen reagimi i Majk.

Majlinda ka shkruar një letër të hapur për Majk dhe gjithë publikun, pas akuzave të tij se ajo po ia ndalon ta shohë djalin.

Me gjithë këto shkrime nga ajo, Majk ka vendosur të reagojë, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, e gjitha që këngëtari ka bërë është se ka falënderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur dhe kanë marrë anën e tij në këto ndodhi që e kanë kapluar në orët e fundit.

Duket se jo pak njerëz i kanë dalë në krah Majkit në këtë ‘luftë’ me tij dhe nënës së djalit të tij.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here