Reperi prezanton ‘Vikingun’ e tij.

Megjithëse nuk shihet shpesh në shoqërinë e tij, Majk megjithatë ndonjëherë vendosë të postojë djalin e tij në rrjetet sociale.

E këtë herë Roani shihet mjaft i rritur në Instagramin e babait të tij, shkruan Gazeta Express.

Maj e quan atë ‘Vikingu im’, nga mund të dallohet se Majk është fans i serialit shumë të shikuar ‘Vikings’ dhe e krahason djalin e tij me personazhet historike të cilët familjen e kanë shumë me rëndësi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here