Majk pritet të bëhet baba?!Reperi i njohur kosovar Majk, para disa dite ka bërë publike lidhjen e tij me vajzën nga Prishtina.

Majku dhe e dashura e tij Majlinda Zeka nuk po e fshehin më lidhjen e tyre, ata janë parë bashkë edhe në rrugët e Prishtinës.

Duket se dashuria e tyre po shkon mirë dhe nga burime të pakonfirmuara, Magazina.al ka marr vesh se çifti janë duke pritur fëmijën e tyre të parë.

Nuk dihet nëse para lindjës, Majku dhe Majlinda do të martohen për të shmangur kështu një fëmijë jashtëmartesor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here