2Mbrëmja e kaluar e gjeti artistin Majk duke shkruar një status mjaft të gjatë në Instagram, duke treguar shumë të pathëna e duke falënderuar të gjithë ata që besuan tek ai.

Artisti tregoi edhe për vështirësitë që kishte fillimisht në nxjerrjen e këngëve të reja por pasioni dhe dashuria e madhe për muzikën bënë që ai të tejkalojë tërë ato sfida dhe të arrijë këtu ku është sot mes artistëve më të mirë shqiptarë.

Ky është edhe statusi i plotë i artistit:

Faleminderit atyne qe mkan desht edhe atyne qe mkan perkrah , atyne qe mkan kesh edhe atyne qe mkan sha , Faleminderit Zotit per talentin si dhurat, edhe pse kur u njoftova me hip hopin i pata xhepat that, e shtir u kon per mu secila nat , per me inqizu kang shpesh e kom lon barkun e that, kryt kah ZOTI , vullnetin me veti nven te lotit , un jom i forti qe qohna prej morgit , tkom thon qe smujn mem nal, ska lidhje sa o shtir , kom luftu me mish e me shpirt deri sa e kom mrri, qato qe e kom nis…. i put my fuckin soul in it… now im here , i feel blessed #snalna

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here