Reperi i njohur Majk dhe Majlinda Zeka, kohëve të fundit janë duke kaluar kohë së bashku.Fotografit janë gjatë kohës kur Majku kishte shkuar për ta marr Majlindën dhe Roanin.

Dyshja vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes së medieve rozë dhe jeta e tyre private është vënë në fokus edhe të fansave.

Ende nuk dihet nëse dyshja ka përmirësuar raportet, mirëpo reperi shumë shpesh po publikon fotografi në krah me djalin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here