Majk dhe Ghetto Geasy vin me klipin e riMbrëmë Majk dhe Ghetto Geasy kanë lansuar këngën e tyre më të re.

E projekti ‘Ajo’ u pëlqye aq shumë saqë për pak orë ka arritur tek shifra gjysmë milion klikime në kanalin Youtube shkruan Indeksonline.

Kjo këngë e cila ngjason shumë me ‘Bella’ të Maitre Gims, zgjoi kureshtjen e fansave të cilët do donin të dinin nëse Ghetto dhe Majk kanë bërë një këngë po aq të bukur sa ishte ‘Sjena Mo’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here