Madonna vjen me klipin e ri “Ghosttown”Këngëtarja legjendare Madonna ka publikuar klipin e këngës më të re “Ghosttown”.Mbretëresha e muzikës pop për këtë këngë ka bashkëpunuar me Terrence Howardin kurse regjisor i klipit ka qenë suedezi Jonas Akerlund.

Regjisori është i preferuari i Madonnas pasi dyshja ka bashkëpunuar edhe për kripet e saj të këngëve “Ray of Light”, “Music” dhe “American Life”.

“Ghosttown” është kënga më e re e albumit më të fundit “Rebel Heart”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here