Madonna ka pasur nje incident ne skene, teksa po kendonte te famshmen “Like a Prayer” per fansat e Dallasit.

Mbreteresha e “pop”-it ishte ne koncertin e radhes te turit te saj dhe gjendej fare afer fansave, kur nje person nga publiku duket se i terhoqi doren e saj, duke i shkaktuar rrezimin.

Por 54-vjecarja ka ditur ta “fshehe” me mjeshteri, teksa me nje hapje kembesh ne ajer ka lene te kuptohet se ishte thjesht nje levizje qe perfshihej ne koreografine e saj. Nderkohe qe me pas eshte ngritur per te vazhduar performancen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here