Madonna publikon klipin, Rita pjesë e tijMadonna ka publikuar këngën më të re të titulluar ‘Bitch Im Madonna’.Këngëtarja vazhdon të promovojë studio-albumin e 13-të,”Rebel Heart”,i cili është lansuar më 6 mars 2015,nëpërmjet Boy Toy, Liva Nation dhe Interscope Records.

Pjesë e videoklipit janë shumë yje, përfshirë edhe këngëtaren Rita Ora.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here