Diva e muzikës Maddona tashmë ia ka marr dorën puthjeve pasionante në buzë me femrat e njohura të show bizit.

Këtë herë ajo ka prefruar të puthet në buzë këngëtaren amerikane, Nicki Minaj në festën e ditëlindjes së saj, shkruan ShqipMedia.

Maddona është paraqitur në ditëlindje me një tortë për Nickin duke i thënë asaj, “shpreh një dëshirë”, dhe më pas e ka puthur në buzë këngëtaren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here