Madonna ka kritikuar ashpër reperen M.I.A për gishtin e mesëm të treguar gjatë performancës në Super Bowl, duke thënë se këto veprime nuk i takojnë një eventi familjar.

Pop superylli zbuloi se ajo është e zhgënjyer nga reperja britanike, e cila ngriti gishtin e mesëm para kamerave teksa po performonte në Super Bowl e që në tërësi u radhit ndër performancat më spektakolare ndonjëherë…përpos këtij gjesti.

“Nuk më pëlqeu kjo. Unë e kuptoj se ka të bëjë diçka me punk rock dhe gjithçka tjetër, por për mua që kam një ndjesi të dashurisë dhe energjisë së mirë, kjo duket mjaft negative. Ai veprim u bë në vendin dhe kohën e gabuar”, theksoi Madonna.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here