Madonna humb kujdestarinë e të biritGjykata ka marrë një vendim lidhur me kujdestarinë e djalit të Madonna-s dhe Guy Ritchie-t, duke ia besuar 16 vjeçarin ish-bashkëshortit të këngëtares së famshme.

Ky vendim erdhi pas një beteje të gjatë, që në dhjetor të vitit 2015, kur Rocco injoroi një urdhër gjykate që thoshte se ai duhej të shkonte të jetonte në New York me të ëmën.

Që prej asaj kohe, ai ka qëndruar në Londër me babain e tij dhe është regjistruar në nje shkollë aty.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here