Madonna feston 53-vjetorin përkrah të dashurit 24-vjeçarYlli i muzikës pop, Madonna ka festuar sot 53 vjetorin e lindjes përkrah të dashurit të saj 24-vjecar.

Ajo është fotografuar me të dashurin e saj të ri, balerinin Brahim Zaibat, i cili është plot 29 vjet më i vogël në moshë se Madonna. Madonna është fotografuar duke u puthur me 24-vjeçarin dhe duket e lumtur me të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here