Madonna e dashuruar në Michael Jackson Jackson ishte i bindur se Madonna ishte e dashuruar marrezisht pas tij, por ai nuk kishte te njejtat ndjenja pasi ajo  “nuk ishte aspak seksi”.

Mbreti i popit u be mik me kengetaren ne fillim te viteve 1990 dhe midis tyre pati disa takime, por Jackson eshte shprehur se ai nuk ka pasur asnje interes romantik tek kengetarja.

Jackson i ka bërë komentet në një bisedë të incizuar telefonike me mikun e tij Rabbi Shmuley Boteach.

Mendoj se Madonna ka rene ne dashuri me mua, por une nuk ndjej te njejten gje per te. Ajo beri shume cmendurira per te me terhequr vemendjen mua . E dija se nuk kishim shume gjera te perbashketa”, i thoshte Jackson mikut te tij.

Dashurija vjen nga zemra, me mënyrën se si ju e prezantoni veten”, citohet të ketë thënë Jackson.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here